Autoryzowany Dealer Volkswagen Jodko Schiewe

58-100 Świdnica,
ul. Odnowiciela 1
tel: (74) 856 33 60
Szybkie linki

Serwis
Części
Samochody używane
Akcesoria VW
Akcesoria VW Dostawcze
Akcesoria Audi
Godziny otwarcia Pn-Pt 8:00 - 18:00
Sob zamknięte
CENTRUM NAPRAW POWYPADKOWYCH

rozliczenia bezgotówkowe

Fachowa pomoc i doradztwo to nasz kapitał, którym dzielimy się z naszymi klientami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w rozliczeniach bezgotówkowych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, rozliczenie szkody następuje szybko i sprawnie. Dzięki naszej pomocy osoby niemające czasu na załatwienie formalności, upoważniają nasz zakład naprawczy do bezpośredniego rozliczenia się z ubezpieczycielem likwidującym szkodę.

naprawa pojazdów powypadkowych

Wykwalifikowany personel przeprowadza naprawy samochodów powypadkowych zgodnie z technologią producenta. W naprawach wykorzystywane są najnowsze narzędzia oraz Oryginalne części. Tak przeprowadzona naprawa zapewnia utrzymanie gwarancji na korozję perforacyjną, maksymalne przywrócenie wartości pojazdu po naprawie, bardzo wysoką jakość wykonania oraz maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Masz prawo do naprawy samochodu w Autoryzowanej Stacji Obsługi zgodnie z procedurami i technologią producenta. Sprawdź!

audi 6+

Program rabatowy dla pojazdów starszych niż 5 lat

Program Audi 6+ oferuje części zamienne wraz z usługą montażu do:

układu hamulcowego, układu wydechowego, układu rozrządu, zawieszenia sprzęgła.

Czytaj więcej

promocje w audi

Rozwiązania skrojone na miarę Twojego samochodu.

Każda podróż jest inna. Łączy je jedno – przewaga, jaką daje Audi. Jesteśmy przygotowani na Twoje wymagania między innymi dzięki idealnie dopasowanym i dopracowanym akcesoriom, które ciągle będą Cię inspirowały do obrania nowych celów. Świat zmienia się nieustannie. Postęp nabiera coraz większego rozmachu i tempa, dając nam coraz więcej możliwości, szczególnie w dziedzinie motoryzacji. Nieustannie wprowadzając kolejne innowacje, współkształtujemy ten rozwój – tworzymy samochody, które wzbogacają Twoje życie oraz dają przewagę w dziedzinie mobilności. Masz do dyspozycji wiele możliwości, aby nadać swojemu Audi charakter, który odróżni je od innych.